Rybaření

Jak v bezprostřední blízkosti naší bašty, tak i v blízkém okolí, se nachází relativně velké množství zajímavých rybářských revírů. Můžete si vybrat z několika státních či z něco mála soukromých vod. Je na snadě, že každý vyznavač Petrova cechu, bez rozdílu pohlaví či věku, si zcela jistě přijde na své. K Vaší úplné spokojenosti, naleznete v obci Suchá Loz, také obchůdek s rybářskými potřebami.

Olšava 2A / Ordějov

Nedaleko od naší bašty (cca. 300m) se nachází jeden z malebných bělokarpatských revírů - nádrž Ordějov. Tato nádrž má rozlohu 16ha a je hojně vyhledávána rybáři nejen z okolí Uherského Brodu. Ve vodě žije velké množství cejna, cejnka, plotic obecných či kaprů průměrných velikostí. Výjimkou není ani pěkný tloušť, štika či candát. V poslední době se zde ulovilo i několik pěkných sumců, z nichž největší měl 218cm a něco málo pod 70kg.

Nivnička 1

V bezprostřední blízkosti objektu (ve vzdálenosti 10m) se nachází malebný pstruhový revír Nivnička, na které naleznete jak jedinečné proudné a mělké partie, tak i spoustu rozlehlých tůní, kdy jejich hloubka mnohdy přesahuje 2 metry. Z losovitých ryb zde narazíte na pstruha potočního a především na pstruha duhového. Velmi častými jsou také úlovky pěkných tloušťů či jiných kaprovitých ryb, které zde našly svůj domov z nedaleké přehradní nádrže Ordějov.

Luhačovická přehrada

Ve vzdálenosti 25km se nachází pro někoho nedotknutelná, pro jiného proklínaná Luhačovická přehrada. Je známa především svými rozporuplnými "rybářskými" závody a některými zajímavými úlovky, hlavně trofejními sumci a kapry.

Rybářské potřeby Plaváček

V Suché Lozi je také prodejna rybářských potřeb, která nabízí široké spektrum výrobků renomovaných značek, jako je Shimano, JRC, Chub, Fox, Sufix, LK Baits a mnoho dalších. V prodejně naleznete sortiment prutů, navijáků, stojanů, zátěží, krmení a dalších nepostradatelných druhů rybářských potřeb.

Reklama

Počasí

BlueBoard.cz